W pa┼║dzierniku uczniowie naszej szko┼éy rozpocz─Öli udzia┼é w programie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej w kinie Polonez w Skierniewicach. Realizacja projektu potrwa do kwietnia 2022 roku. Repertuar filmowy dostosowany jest do wieku uczestnik├│w i ich zainteresowa┼ä.Porusza wa┼╝ne, czasami trudne, ale zawsze aktualne tematy. Nasi uczniowie bior─ů udzia┼é w trzech cyklach filmowych. Pierwszy obejmuje klasy 1-3 – „Filmowe sekrety”. Drugi przeznaczony jest dla klas 4-6 – „M┼éodzi w obiektywie” i trzeci dla klas 7-8 – „┼Üwiat warto┼Ťci”. Przed projekcj─ů filmu dla ka┼╝dej grupy odbywa si─Ö prelekcja. To moment, kiedy uczniowie mog─ů prezentowa─ç w┼éasne zdanie na dany temat lub zadawa─ç pytania. ┼╗yczywy wielu estetycznych wra┼╝e┼ä.

Wielko┼Ť─ç czcionki