Dzie艅 pe艂en wra偶e艅, 29 listopada, uczniowie klas IV-VI pod opiek膮 nauczycieli sp臋dzili w 艁odzi. Odwiedzili艣my Centrum Nauki Experymentarium, aby obejrze膰 interaktywn膮 wystaw臋 naukow膮, zg艂臋bi膰 tajniki wiedzy z fizyki i przej艣膰 kosmicznym tunelem. Uczniowie w grupach rozwi膮zywali zagadki profesora Einsteina- rywalizacja by艂a bardzo zaci臋ta i wyr贸wnana! Zwyci臋zcy otrzymali drobne upominki, a dla wszystkich przygotowano okazjonalne dyplomy. W 艣wi膮teczny nastr贸j wprowadzi艂y nas dekoracje, jakie podziwiali艣my w Manufakturze i jej placu. Klimat Bo偶ego Narodzenia towarzyszy艂 nam tak偶e w dalszej cz臋艣ci wycieczki, poniewa偶 ostatnim punktem wyjazdu by艂o obejrzenie w Teatrze Muzycznym sztuki teatralnej pod tytu艂em 鈥濷powie艣膰 Wigilijna鈥. By艂o co艣 dla cia艂a i co艣 dla ducha, ale najwa偶niejsze, 偶e by艂o ciekawie, o czym 艣wiadcz膮 zadowolone miny uczni贸w!