Dnia 05.11.2021 r. w naszej szkole został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny pt. “Barwy jesieni”.Organizatorami konkursu byli wychowawcy klas 0-III. Konkurs skierowany był dla klas 0-III i przystąpiło do niego 40 uczniów.

Celem konkursu było kształtowanie i rozwój wrażliwości i wyobraźni plastycznej, propagowanie różnych technik plastycznych, doskonalenie warsztatu plastycznego oraz prezentacja możliwości twórczych dzieci.

Uczniowie przygotowali również piosenki o tematyce jesiennej.

Młodzi artyści z wielkim zapałem i przejęciem przygotowali swoje umiejętności plastyczne i muzyczne. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, a zwycięzcy kolorowe ołówki.

Komisja konkursowa w składzie wychowawców klas 0-III wyłoniła 12 zwycięzców:

• Oddział przedszkolny: Natalia Domiza, Kamil Murgrabia

• Klasa Ia: Jakub Mierzejewski, Jerzy Nowak

• Klasa Ib: Maja Gral, Jagoda Wojciechowska, Marika Koronka

• Klasa II: Robert Muras, Karol Dąbrowski

• Klasa III: Wiktor Laska, Michalina Kumosińska, Amelia Caban

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział, a zwycięzcom jeszcze raz składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.