SP im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej

Rada rodziców

Numer konta: 47 1020 4580 0000 1302 0133 5470 Bank Pekao S.A.
składka na rok 2023/2024 70 zł

Witamy na oficjalnej stronie Rady Rodziców Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej.
Staramy się umieszczać tutaj wszelkie informacje związane z funkcjonowaniem, działaniami, jak i inicjatywami naszego ciała społecznego. Zachęcamy tym samym wszystkich rodziców uczniów naszej szkoły, do aktywnego udziału w rozwiązywaniu problemów z jej życia, jak i w generowaniu oraz wdrażaniu pomysłów/inicjatyw społecznych pomagających w jej funkcjonowaniu.

Uchwały Rady Rodziców

Prezydium Rady Rodziców:
Przewodniczący RR: Maja Słkowska
Wiceprzewodnicząca RR: Marlena Supera
Skarbnik RR: Karolina Foks
Sekretarz RR: Krzysztof Główka

KONTAKT
Kontakt z Radą Rodziców jeżeli maja Państwo ciekawe pomysły, propozycje nowych rozwiązań, chcieliby Państwo zgłosić jakiś problem lub poprostu zainteresować radę określonym zagadnieniem prosimy o kontakt na poniższy adres e-mail. Prosimy weź jednak poprawkę na to, że czasem na odpowiedź trzeba poczekać.
radarodzicowspml@op.pl

Skontaktuj się