W dniu 5 czerwca 2023 roku odbył się gminny konkurs z języka angielskiego, w którym wzięło udział wielu utalentowanych uczniów ze szkół podstawowych z naszej okolicy. Test odbywał się w trzech kategoriach: Klasy 2-3, 4-5 i 6-8. Mieliśmy szczególny powód do dumy, ponieważ troje naszych uczniów zajęło wysokie miejsca.

W konkurencji, która wymagała od uczestników szerokiej wiedzy językowej i umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim, nasi uczniowie zaprezentowali się znakomicie.

Uczniowie z klasy ósmej oraz drugiej okazali się być jednym z najbardziej obiecujących uczestników konkursu. W kategorii klas 2-3 nasza uczennica z klasy 2, Alexandra Suszko zajęła drugie miejsce na podium.

w kategorii klas 6-8 nasi uczniowie zajęli aż dwa miejsca na podium. Igor Laska zajął drugie miejsce, a Zuzanna Nowak miejsce trzecie.

Zwycięscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz karty podarunkowe za swoje wybitne osiągnięcia. Ponadto, ich sukcesy stanowią powód do dumy dla naszej szkoły, nauczycieli oraz kolegów i koleżanek. Ich zaangażowanie są inspiracją dla innych uczniów, zachęcając ich do dalszego rozwijania swoich umiejętności językowych.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom doskonałego występu i życzymy im dalszych sukcesów w przyszłych konkursach i przedsięwzięciach. Jesteśmy pewni, że ich pasja do języka angielskiego będzie nadal rozwijać się, a ich wysiłki przyniosą im jeszcze więcej osiągnięć w przyszłości.