Nasza szkoła otrzymała grant w wysokości 8000 zł w VIII edycji programu ”mPotęga” organizowanego przez fundację mBanku w partnerstwie z Fundacją Dobra Sieć. Tytuł projektu „Przygody profesora Pi”. Zajęcia będą odbywały się w nowym roku szkolnym 2021/2022. Są one skierowane do uczniów klas VII-VIII. Program ma na celu zwiększenie aktywności i motywacji uczniów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności matematycznych, a co za tym idzie logicznego myślenia, rozwijanie kreatywności uczniów oraz kompetencji społecznych – umiejętności pracy zespołowej. „Przygody profesora Pi, to także miłe spędzenie czasu z przyjaciółmi i kolegami w towarzystwie matematyki. Na uczestników będą czekały różnorodne łamigłówki, rebusy, szyfry i kody. Zadania będą wymagały logicznego myślenia i współpracy grupy. Opiekunem projektu jest pani Lucyna Urbanek. Wszystkich uczniów klas VII-VIII serdecznie zapraszamy do udziału w programie.