Dzień Dziecka w naszej szkole trwał trzy dni.

31 maja klasy 0 – 3 wybrały się z tej okazji na wycieczjke do Skierniewic. Odwiedziły park miejski, obejrzały seans filmowy w Kinie Polonez oraz korzystając z okazji i pięknej pogody wybrały sie na lody do miejscowej lodziarni. Wszyscy wrócili zmęczeni, lecz zadowolenia z wyjazdu.

1 czerwca klasy 5, 7 i 8 wybarły sie do kręgielni w Skierniewicach, gdzie miło upłynął im czas. Na koniec wybrali się na pizzę.

2 czerwca społeczność szkolną odwiedził Wójt Gminy- Pan Czesław Pytlewski z górą prezentów dla dzieci. Dzięki podarunkom uczniowie będą mogli grać w nowe gry planszowe oraz korzystać ze sprzetu sportowego.

Również 2 czerwca na wycieczki pojechali uczniowei klas 6 A i B oraz klasa 4. Klasy 6 wybrały się koleją do Arboretum w Rogowie a klasa 4 rowerami do Makowa. wszyscy spędzili intensywnie i aktywnie dzień. Nieco zmęczeni, ale szczęsliwi wrócli do domów.

Poniżej galeria zdjęć z obchodów Dnia Dziecka.