9 listopada 2022r. odbył się w naszej szkole patriotyczny konkurs recytatorski pod hasłem „Polska Moja Ojczyzna” dla uczniów klas I-III i dzieci z oddziału przedszkolnego. Teksty patriotyczne wygłoszone przez naszych uczniów zachwyciły jury. Dodatkowo każda grupa/klasa przygotowała i zaśpiewała utwór o tej samej tematyce. Konkursy recytatorskie są w szkole prawdziwym świętem artystycznym. Recytacja jest wartością samą w sobie, kształtuje i rozbudza zainteresowania ojczyzną. Również tego dnia odbyło się roztrzygnięcie konkursu plastycznego „Jesień oczami dziecka”. Prace były oryginalne i różnorodne- dlatego ozdobiły nasze szkolne korytarze. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich zdolności.