Tradycją w naszym Oddziale Przedszkolnym są comiesięczne wizyty ciekawych zwierząt z Pastuszkowego Rancza. Tym razem nasze przedszkolne Sówki odwiedziła Sowa Płomykówka o imieniu „Elza”. Ten nocny ptak nie tylko pięknie wyglądał, ale również znakomicie prezentował się podczas zajęć. Do dzieci z Oddziału Przedszkolnego dołączyli uczniowie z klas 2a i 2b. Wszyscy dowiedzieli się, że sowy to bardzo „ciche” stworzenia, dźwięk jaki wydają podczas latania jest praktycznie niesłyszalny. Mają za to absolutny słuch – usłyszą bicie serca małej myszki. Sowa Płomykówka najczęściej zamieszkuje stare stodoły i strychy. To niesamowite spotkanie, na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.