24 czerwca odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Gościliśmy Wójta Gminy Skierniewice Czesława Pytlewskiego oraz przewodniczącego Rady Gminy Witolda Baranowskiego.
W uroczystości wzięła również udział cała społeczność szkolna – dyrektor Konrad Prokopczyk, wychowawcy, nauczyciele, uczniowie i rodzice. Był to czas podsumowań tego, co działo się w minionym roku szkolnym. Wójt Gminy Skierniewice przekazał informację o przyznanym dofinansowaniu na przebudowę i rozbudowę Szkoły Podstawowej w Mokrej Lewej w ramach Rządowego Programu Inwestycji. Przewodniczący Rady Gminy Witold Baranowski zaś dziękował całej społeczności wsi Mokra Lewa za okazaną pomoc uchodźcom z Ukrainy. Przemówił również przedstawiciel Rady rodziców- Pan Dariusz Karwat dziękując za kolejny wspólny rok szkolny.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego to był również czas pożegnań. Po przekazaniu sztandaru  uczniom klas siódmych, ślubowaniu  naszych absolwentów, dyrektor Konrad Prokopczyk z wychowawcami wręczył świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, listy gratulacyjne oraz podziękowania dla rodziców zaangażowanych w pracę na rzecz szkoły.

Szkolne mury opuścili uczniowie klasy ósmej, którzy postanowili z humorem i na wesoło rozstać się z dyrektorem, gronem pedagogicznym oraz kolegami i koleżankami. Udało im się śpiewająco. Uczniowie klas siódmych przygotowali również niespodziankę dla swoich starszych kolegów. Przyznali uczniom klasy ósmej tytuły, nagrody i odznaczenia za zasługi, zarówno te znane szerszej publiczności jak i te, na które nikt do tej pory nie zwrócił większej uwagi.

Po uroczystości wychowawcy klas wraz z uczniami udali się do klas, aby podsumować rok szkolny 2021/2022.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

Życzymy Wszystkim wspaniałych wakacji !!!