W dniu 21 czerwca /wtorek / odbyła się jednodniowa wycieczka do Płocka. Uczniowie klas 0 – III o godz. 7 45 wyjechali spod szkoły do pięknie położonego płockiego ZOO. Tam wspólnie podziwiali ponad 300 gatunków zwierząt, największą w Polsce kolekcję gadów, nurkujące pingwiny i ekspozycję pand małych. Kolejnym etapem wycieczki była jedna z największych sal zabaw w Polsce. To centrum rozrywki umożliwiło uczniom świetną zabawę na dmuchanych trampolinach, zjeżdżalniach, labiryntach, basenie z piłeczkami. To idealne miejsce, gdzie dzieci  integrowały się  i aktywnie spędzały czas w niezapomnianej, bajkowej scenerii. Po radosnej zabawie uczniowie pojechali do McDonalds, a następnie udali się w drogę powrotną do Mokrej Lewej.

Dzień pełen atrakcji i ogromnych emocji sprawił, iż uczniowie zmęczeni ale szczęśliwi wrócili do szkoły. Opiekę nad dziećmi sprawowały nauczycielki: Aneta Kowalczyk, Agata Gruchała, Monika Sokulska, Agnieszka Zdun, Agnieszka Żaczkiewicz.